2007-2008 Şampiyonu Galatasaray

2007-2008 Sezonunda flaş transferler yaparak şampiyonluğun favorisi olduğu iddia edilen fenerbahçenin hazin sonu.Fenerbahçenin şampiyonluk koşusunun kısa bir hikayesi..

Bir Tarafta Para Hırs Güç Diğer Tarafta Ruh Yürek Asalet !

SAMPİYON GALATASARAY

Tarih : Mayıs 2008

Copyright ©

Konferans Web - Tanıtım

2430.Bölge Kulüplerinin dönem projelerini paylaşarak yeni döneme merhaba dedikleri 2430.Bölge Rotaract Konferansının web site tanıtım videosu.

Geçmiş Dönem Asamble ve Konferaslarından videoların olduğu tanıtımda ayrıca 2430.Bölge Kulüplerinin projelerinden kareler de yer alıyor.
2008 Konferansın Organizasyonunu Maltepe Rotaract Kulübü üstleniyor.

Yer : Sinemaz Plato

Tarih : Mart 2008

Copyright ©

Nokta Atışı - Fragman

Şahin Kara nam-ı değer KaraŞahin ihtiyaç halinde Türk İstihbarat servisi için görev alan bir yazılım uzmanıdır. Bilgisayar konusunda Türkiyenin bir numaralı ismi olan Şahin yabancı istihbarat servisleri için ise ciddi bir tehlikedir. Son yapılan Sınır Operasyonundan sonra kendisini kaybettiren KaraŞahin, büyük patronun kırmızı kodlu buluşma daveti ile yeni bir maceranın içerisine girer. Uydudan gerçekleştirilecek büyük bir hava saldırısını sadece Şahin engelleyebilecektir. Uydu sistemini bozabilecek tek bir kişi olmasına rağmen onun ölmesini isteyen birçok kişi vardır.

Yer : Sinemaz Plato

Tarih : Şubat 2008

Copyright ©

Operasyon - Fragman

Binbaşı çetin Ordudan İstifa etmiş Genç Yakışıklı bir subaydır, üstün yetenekleri dolayısıyla TURK Istıhbarat servisinde gizli gorevlere atanan Çetinin Son Gorevi Güneydoğudan İngiltereye kurulan uyuşturucu köprüsünü çökertmektir Kürt Mafyasının kirli oyunları bozmak için türklere güvenmeyen ingilizler özel ajanları MAYA yı Anadolu topraklarına gönderirler.

Yer : Sinemaz Plato

Tarih : Ocak 2007

Copyright ©

RoTamTam Hazırlık Çalışmaları Videosu

Rotamtam Perküsyon Gösterisi öncesindeki stüdyo çalışmalarını anlatan bir tanıtım videosu. 5 kişilik 4 grubun haftada toplan 8 saat yaptıkları studyo çalışmaları Sinemaz Ekibi tarından kayıt edilerek montajlanan kısa bir tanıtım filmi. Filmin devamı gerçekleştirilecek gösteride yapılacak çekimlerden sonra Sinemaz Studyolarında montajlanarak sitemizden yayınlanacak.

Yer : Okyanus Music Studios

Tarih : Aralık 2007

Copyright ©

Turk Nike 2

Youtube de büyük ilgi gören Turk Nike videosunun devam kaydı. Kumsalda geçen turk nike 2 de yine Mert Çağrıa gol atman için büyük mücadele ve futbol tekniği gösteriyor. Kumların havada uçuştuğu filmin sonunda turk nike 1 de olduğu gibi Çağrı muhteşem bir kurtarış ile gole izin vermiyor. Serinin devam videoları hayranları tarafından bekleniyor.

Yer : İncesu Beach

Tarih : Temmuz 2007

Copyright ©

Benim Okulum Prjesi Tanıtım Videosu

İlkadım Rotaract Kulübünün gerçekleştirdiği Eğitime destek projesi "Benim Okulum" 'un tanıtım videosu. Projenin hazırlanış aşamasından bitiş anına kadar ki yaşananları video ve fotoğraflarla anlatan kısa bir tanıtım videosu.

Projenin yapıldığı yer : Alaçam Habilli Köyğ

Tarih : Mart 2007

Copyright ©

Kabiliyetsiz Kelebekler Videosu

Havuzda su balesi yapmayı çok kolay zanneden bir gruğ kabiliyetsiz gencin başarı öyküsü. Alperin kaydettiği görüntülerin sinemaz tarafından montajlanarak keyifli bir hale getirildiği kıfa video.

Yer : Ela Quality Resort Antalya

Tarih : Haziran 2007

Copyright ©

Bir Ulusun Simgesi ATATÜRK videosu

Ulu Önder Atatürk ün 19 Mayısta Samsunda Çıkarak başlattığı kurtuluş mücadelesi kutlamalarında kullanılan bir Mustafa Kemal Atatürk Filmi. tarihlerle olayların anlatıldığı ingilizce dublajlı belgesel alt yazılı olarak sunuluyor. Arşiv belgelerini Ediz arkadaşımızın topladığı filmin çevirileri de yine ediz tarafından yapıldı. Klasik olmaya adav bir video.

Yer : Samsun

Tarih : Mayıs 2007

Copyright ©

Turk Nike

Reklam Kuşaklarında Nike firmasının popüler filminden sonra evdeki küçük topla yapılan bir gol mücadelesi. Mertin topla ronaldinho edası ile yaptığı hareketler sonrasında gerçekleştirdiği volenin okul kıyafetli Bartez Çağrının muhteşem kurtarışı ile tamamlanan bir amotör klasik.

Yer : Sinemaz Home Plato

Tarih : Ocak 2000

Copyright ©

Spor Panorama - Tosimasa

Beyaz tenli siyahi oyuncu tosimasa'nın özel ropörtajı. Hasan Büyükağanın sunduğu Spor Panorama programı Tosimasanın futbol hayatından ilginç kesitleri içeriyor. Video Kayıt ta Turk Nike dan tanıdığımız Çağrı var. Tosimasayı ise Mert canlandırıyor.

Yer : Sinemaz Home Plato

Tarih : Subat 2000

Copyright ©

Büyük Buluşma Belgeseli

Rotaractların 19 Mayıs Kutlamaları için geldikleri Samsunda yaşadıklarını anlatan kısa bir film. iki parçadan oluşan videoyu youtube da toplam 2500 kişinin üzerinde bir izleyici izledi. Atatürk anıtının önende başlayan serüven Müzeler şehir gezileri ve eğlencelerden sonra samsun ankara yolu üzerinde sona eriyor.

Part 1 - Part 2

Yer : Samsun

Tarih : Mayıs 2006

Copyright ©